رهایی؛ ولیمه حاجی خراسان‌جنوبی به زندانیان دربند

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان خراسان جنوبی، مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گفت: یکی از حاجیان بیرجندی که بخشی از ولیمه حجش باقی مانده بود آن را به ستاد دیه استان هدیه کرد تا با این 20 میلیون تومان زمینه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد خراسان‌جنوبی فراهم آید.
گاهی بارها می شود حاجی شد آن هم نه این که گرد خانه یار به طواف درآیی و اعمال حج را به جایی آوری بلکه گره از مشکل فردی دردمند، دربند، بی نوا، نیازمند و… که بگشایی آن زمان گویی موسم حج است تو هم با این عمل حاجی شده ای.
گاهی هم برخی دوبار در یک سال یا چندبارحاجی می شوند درست مانند حاجی از حج برگشته خراسان‌جنوبی که با باقی مانده ولیمه حجش زمینه آزادی زندانیان دربند جرائم غیرعمد این استان را فراهم آورد.
آن طور که غلامرضا حسین پور مدیر نمایندگی ستاد دیه خراسان‌جنوبی اظهارداشت: یکی از حاجیان بیرجندی که بخشی از ولیمه حجش باقی مانده بود آن را به ستاد دیه استان هدیه کرد تا با این ۲۰ میلیون تومان زمینه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد خراسان جنوبی فراهم آید.
به گفته وی هم اکنون ۴۰ زندانی جرائم غیر عمد خراسان جنوبی در زندان های این استان چشم انتظار خیران برای آزادی و بازگشت به آغوش گرم خانواده های خویش هستند.
مدیر نمایندگی ستاد دیه خراسان‌جنوبی از آزادی ۷۶ زندانی جرائم غیر عمد استان نیز از ابتدای سال تاکنون خبرداد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *