با شروع هفته دولت؛ آزادی یک زندانی جرائم غیرعمد

حامد اکبرپور، جانشین ستاد دیه خراسان‌جنوبی به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان خراسان‌جنوبی، کمک ستاد دیه خراسان‌ جنوبی و کشور با همراهی شاکی سبب شد تا یک زندانی جرائم غیرعمد دیگر در این استان به آغوش گرم خانواده بازگردد. بهترین هدیه‌ای که در این هفته آن هم بزرگداشت هفته دولت فرزندان این زندانی در بند جرائم غیرعمد خراسان‌ جنوبی دریافت کرده‌اند.

چه شادی وصف ناشدنی در قلب پاک این دختر و پسر برای رها شدن پدر از بند زندان برپاست و چه سیل اشکی که از آسمان چشمانشان روانه دشت گونه هایشان شده آن هنگام که پدر را در آغوش گرفته اند و برای همیشه می دانند که این آغوش گرم جای این خواهر و برادر است.

اکنون با بازگشت پدر کانون خانواده آن‌ها گرم شده و آن‌ها نیز مانند مادر دلگرم به ادامه زندگی و آینده خویش و اینکه بالاخره روزهای سخت روزی پایان می‌یابد آن هم با دستانی که از آستین همت ستاد دیه و همراهی شاکی بیرون آمد تا این خانواده دوباره دلگرم شوند به حضور عمود خانه خویش یعنی پدر.

حامد اکبرپور، جانشین ستاد دیه خراسان‌جنوبی امروز ۵ شهریورماه اظهار کرد: یکی دیگر از مددجویان این ستاد که دختری ۱۲ ساله و پسری ۱۸ ساله دارد با کمک ستاد دیه خراسان جنوبی و کشور و البته همراهی شاکی پرونده این زندانی دربند جرائم غیر عمد آزاد شد.

به گفته وی این مددجو از اواخر سال ۱۴۰۰ بابت بدهی مالی ۳۵۴ میلیون تومان در زندان به سر می‌برد که با پیگیری‌ها، رایزنی‌ها و تحقیقات میدانی به عمل آمده و دریافت گذشت توسط مددکار زندان با پرداخت بدهی از سوی ستاد دیه خراسان جنوبی و کشور، این زندانی دربند جرائم غیر عمد استان آزاد شد و به آغوش گرم خانواده بازگشت.

جانشین ستاد دیه خراسان‌ جنوبی از همراهی مردم و خیران دلسوز که در این مسیر، ستاد دیه استان را یاری می‌کنند قدردانی و اظهار کرد: قدم‌های اصلی برای رهایی از بند این زندانیان جرائم غیر عمد را مردم، خیران و شکات دل رحم برمی‌دارند به همین واسطه همیشه قدردان آنان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *