رهایی؛ شیرینی شاکیان به زندانیان در بند خراسان جنوبی

جانشین ستاد دیه خراسان جنوبی گفت: شاکیان با گذشت بخشی از سهمشان زمینه آزادی 7 زندانی در بند جرائم غیر عمد استان را فراهم آوردند.
به گزارش ستاد دیه استان خراسان جنوبی،چه حلاوتی از این بالاتر که شاکی باشی و از متشاکی بگذری. چه شیرینی بالاتر از این که شاکی باشی مرهم شوی بر زخم متشاکی. آری دلی دریایی می خواهد تا از سهم خویش بگذری تا زمینه آزادی و رهایی فرد در بند را فراهم آوری. درست همانند کاری که شاکیان ۷ زندانی غیر عمد خراسان جنوبی با پا درمیانی ستاد دیه استان کرده اند و زمینه رهایی از بند این زندانیان را در دهه دوم محرم حسینی در استان فراهم آورده اند.
بهشت همین جاست گاهی نباید منتظر آن در آن سوی دنیای خاکی بود گاهی همین که زمینه رهایی از بند پدر، پسر، مرد، نان آور خانه ای را فراهم آوری در عین این که از او شاکی هستی بهشت را برای خودت هم در این دنیا و هم آن دنیا خریده ای.
خوشا به حال خریداران بهشت در این دنیا و آن دنیا کاش این سعات نصیب همگان می شود کاش….
این خبر مسرت بخش را هم حامد اکبر پور، جانشین ستاد دیه خراسان جنوبی به رسانه ها داد و اعلام کرد که ۷ زندانی جرایم غیر عمد با میزان بدهی۱۲۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به مناسبت دهه دوم محرم حسینی از زندان های استان آزاد می شوند.
«اکبرپور» ادامه داد: مثل همیشه شکات در آزادی این چند نفر سهم بزرگی داشتند که طی جلساتی که در محل ستاد دیه استان برگزار شد۶۴ میلیارد ۲۴۰ میلیون ریال این بزرگواران از سهم خود گذشت کردند.
وی خاطر نشان کرد: مبلغ 55 میلیارد و 840 میلیون ریال نیز از طریق اقساطی شدن تامین و باقیمانده بدهی مددجویان به مبلغ ۵ میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال از طریق ستاد دیه استان و کشور تامین شد.
جانشین ستاد دیه خراسان جنوبی ادامه داد: این زندانیان که همه مرد هستند سه نفر آن مربوط به زندان بیرجند، دو تا قاین و طبس و فردوس هم هرکدام یک نفر زمینه آزادیشان فراهم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *