دیدار اعضای ستاد دیه استان با نماینده محترم ولی فقیه

به گزارش روابط ستاد دیه استان خراسان جنوبی؛ اعضاء ستاد دیه استان برای کسب اجازه به محضر نماینده معزز ولی فقیه در استان خراسان جنوبی آیت الله عبادی رفته و در خصوص برنامه های جشن گلریزان امسال کسب اجازه کردند.

در ابتدای جلسه نوفرستی مدیرکل حج و زیارت استان خراسان جنوبی آیاتی از قرآن کریم را قرائت کرد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حمیدی رئیس کل دادگستری استان خراسان جنوبی گزارشی از اقدامات صورت گرفته در ستاد دیه در سال ۱۴۰۰ را شرح داد.

حجت‌ الاسلام والمسلمین حمیدی گفت: ستاد دیه در دهه هفتاد به دستور شهید لاجوردی تاسیس شده و هر ساله به کمک خیرین در خصوص آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد تلاش می نمایید.

رئیس کل دادگستری استان خراسان جنوبی افزود در سال گذشته تعداد ۱۴۷ نفر به کمک ستاد دیه مرکز استان آزاد شده اند.

وی افزود: بدهی این زندانیان بیش از ۵۲ میلیارد تومان بوده است که با پیگیری های صورت گرفته توسط مدیر و پرسنل ستاد دیه مرکز استان آزاد شده اند.

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی رئیس کل دادگستری استان خراسان جنوبی در ادامه از غلامرضا حسین پور مدیر ستاد دیه استان خراسان جنوبی در این خصوص تقدیر و تشکر کرد

رئیس کل دادگستری استان خراسان جنوبی ضمن ارائه گزارش جامعی از اقدامات صورت گرفته در ستاد دیه در سال ۱۴۰۰اعلام داشت تعداد ۷۰ نفر از زندانیان استان خراسان جنوبی چشم انتظار جشن گلریزان امسال می‌باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *