دیدار مدیر کانون های خدمت رضوی استان با مدیر نمایندگی ستاد دیه

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان خراسان جنوبی ، پیرو انعقاد تفاهم نامه فی مابین ستاد دیه کشور و بنیاد کرامت رضوی درخصوص تعامل و مشارکت برای آزادی زندانیان نسوان در محکومیت های مالی و جرائم غیر عمد جلسه ای با حضور محمد علی ابراهیمی مدیر محترم کانون های خدمت رضوی استان و و اعضای کانون با مدیر نمایندگی ستاد دیه استان برگزار گردید.

در این دیدار حسین پور مدیر ستاد دیه استان ضمن خیر مقدم و تشکر از همکاری کانون خادمیاران رضوی اظهار داشت از ابتدای سال جاری تعداد 57 نفر زندانی غیر عمد از زندانهای سطح استان آزاد نموده ایم که از این تعداد 3 نفر زندانی زن بوده اند.

وی ادامه داد: در حال حاضر تعداد 3 زندانی زن در زندانهای استان می باشد که دارای بدهی بالا می باشند که پرونده در ستاد دیه تشکیل و در حال بررسی می باشند .

مدیر ستاد دیه استان گفت : در رابطه با زندانیان زن با بدهی پایین تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن آنان را از زندان آزاد نماییم .

ابراهیمی مدیر کانون های خدمت رضوی استان نیز در ادامه گفت : انشاء الله بتوانیم هم در زمینه آزادی زندانیان و هم در رابطه با بازدارندگی و ورود مجدد و آگاه سازی جامعه با استفاده از ظرفیت حقوقدانان کانون ها  اقداماتی را انجام دهیم و برای شروع کار  نیز پرونده سه زندانی موجود را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

وی ادامه داد: زندانیان زن دارای جرائم غیر عمد که از ابتدای سال جاری آزاد شده اند نیز به زیارت امام رضا ( ع) خواهند رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *