فراهم شدن زمینه آزادی 16 زندانی غیر عمد در جلسه ستاد دیه استان

به گزارش روابط عمومی ستاددیه استان خراسان جنوبی، اولین جلسه هيأت امناء ستاد دیه استان در روز پنجشنبه  با حضور اعضای هيأت امناء در محل دادگستری استان برگزار و تعداد 16 پرونده با میزان بدهی 35میلیارد و 773میلیون و 273 هزار ریال مطرح گردید.

 

غلامرضا حسین پوربا بیان اینکه که این افراد شامل 7 زندانی بدهی مالی ، 8 نفر مهریه و  1 نفر دیه بوده اندیادآور شد: همکاران ما در ستاد دیه و همچنین مددکاران زندان طی جلساتی که با شکات این پرونده‌ها برگزار کرده‌اند توفیق داشتند مبلغ 24 میلیارد 746 میلیون و 273 هزار ریال از شکات گذشت رضایتمندانه اخذ کنند.

مدیر نمایندگی ستاددیه استان بابیان اینکه مبلغ اعسار و آورده مددجویان 4 میلیارد و 800 میلیون ریال می باشداظهار داشت: باقیمانده بدهی این مددجویان مبلغ 6 میلیارد و 227 میلیون ریال می باشد که از محل کمک‌های مردمی و ستاد دیه و تسهلات قرض الحسنه تامین خواهد شد.

غلامرضا حسین پور ادامه داد : امسال نیز به واسطه شیوع کرونا امکان برگزاری جشن گلریزان به صورت حضوری میسر نیست، به همین منظور برنامه‌هایی در طول ماه مبارک رمضان برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در راستای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد با همکاری صدا و سیمای استان خراسان جنوبی، اصحاب رسانه و نیز فضای مجازی تدارک دیده ایم که جشن گلریزان در شانزدهم ماه مبارک رمضان به صورت زنده از شبکه خاوران برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *