تجلیل از اعضا برگزار کننده جشن گلریزان سال ۹۹

به پاس خدمات ارزنده و مساعدت های ارزشمند  پرسنل صدا و سیمای استان در شکوفائی هر چه بیشتر این سنت حسنه و برنامه ریزی و برگزاری جشن های گلریزان مجازی در سطح استان و جذب کمک های مردمی و اعتلای سنت حسنه و دستگیری از زندانیان جرائم غیر عمد جلسه تقدیر و  تشکر با حضور اعضای هیأت امناء ستاد دیه استان در محل صدا و سیمای استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان خراسان جنوبی، حجت الاسلام و المسلمین حمیدی رئیس کل دادگستری و رئیس هیئت امنا ستاد دیه استان ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در زمینه برپایی این جشن افزود: علی رغم اینکه جشن گلریزان سال جاری به صورت غیر حضور برگزار گردید اما مشارکت و کمک خیرین افزایش چشمگیری داشته است.

در ابتدای این جلسه تعداد 13 پرونده جرائم غیر عمد با جمع کل بدهی 35/079/852/000ریال و مبلغ 27/305/405/000 ریال رضایت شکات و مبلغ 7/774/442/000 ریال مانده بدهی رسیدگی شد و موافقت گردید در قالب کمک ویژه و تسهیلات بانک های عامل زمینه آزادی آنها فراهم گردد.

 ضمناً با توجه به کمک شایان استاندار محترم به مبلغ 2/500/000/000 ریال مصوبه آزادی تعداد 18 نفر از زندانیان مالی که شرایط بهره مندی از شیوه نامه ستاد دیه را نداشتند اخذ و پس از سیر مراحل اداری منجر به آزادی آنها می گردد.

در پایان جلسه با اهدا لوح تقدیراز اعضا برگزار کننده این جشن تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *