دیدار مدیر کل زندان ها و مدیر نمایندگی ستاددیه استان با مدیر کل صدا و سیما و خبرنگاران واحد خبر

مدیر کل زندان های استان در آستانه سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار با آینه دار مدیر کل صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی و محمود آبادی معاون خبر و خبرنگاران واحد خبر دیدار و گفتگو کرد.

مدیر کل زندان های استان در این دیدار نقش خبرنگاران در نهادینه کردن فرهنگ حمایت از زندانیان و خانواده آنها را بی بدیل خواند و افزود : سال ۹۹ بیش از ۶۰ برنامه در صدا و سیما در زمینه فعالیتهای زندانبانی تهیه و پخش شده است که نشان از تعامل بسیار سازنده صدا و سیما و اداره کل زندان های استان دارد .

وی افزود:خبرنگاران با تولید خبر و اطلاع رسانی به موقع نقش خود در حمایت از زندانیان و خانواده زندانیان و کمک به زندانیان جرایم غیر عمد را به خوبی ایفا کردند که جای تشکر و قدر دانی دارد.

آینه دار مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان گفت: از زمانی که توفیق خدمت در هیات امنای ستاد دیه را داشتم انصافا می گویم زندانبانی کار مقدسی است .

وی افزود : بسیار از فعالیتهایی را که در زندان انجام می شود را نمیتوان معرفی کرد و نشان داد لذا مطمئن باشید که این خدمات در جایی دیگر ثبت و ضبط می شود .

وی افزود : کار خبر نگاری کار روایت گری و اطلاع رسانی است و در جهت فرهنگ سازی در زمینه کمک به زندانیان و خانواده آنها تمام تلاش خود را بکار میگیریم .

گفتنی است در این مراسم از خبرنگاران و مسئولین واحد خبر با اهداء شاخه ای گل تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *