برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جشن گلریزان سال 98

به گزارش روابط عمومی ستاددیه خراسان جنوبی، اولین جلسه هماهنگی برای برگزاری هرچه باشکوه تر جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد با حضور مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی و مدیر نمایندگی ستاد دیه استان و کارکنان و معاونین اداره کل زندانهای استان برگزار شد.

 مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی دراین جلسه ضمن تاکید بر اهمیت کمک به زندانیان جرایم غیر عمد گفت : کسانی که به دلیل مشکلات مالی به حکم قانون وارد زندان میشوند مجرم نیستند بلکه بدهکارانی هستند که باید حمایت شوند .

 هاشمی خاطر نشان کرد :سال گذشته با کمک های مردم از طریق جشن گلریزان و برنامه ماه عسل ۱۳۵ نفر از زندانیان که بدهی بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان داشتند از زندانهای استان آزاد شدند .

 مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی گفت : شکات پرونده ها نقش بسیار مهمی در آزادی زندانیان بدهکار مالی دارند چرا که بخش اعظم بدهی خود را گذشت میکنند که جا دارد از آنها تشکر کنم .

 وی افزود : جشن گلریزان امسال در دهه اول ماه مبارک رمضان در مرکز استان با حضور تمامی اقشار مردم و خیرین و نیز حضور چهره های سیاسی ، فرهنگی ، و ورزشی برگزارخواهد شد.

 مدیر نمایندگی ستاددیه استان درادامه ضمن تشکر از تشکیل اولین جلسه برنامه ریزی جشن گلریزان 98 و نیز قدردانی از کلیه همکاران و مدیرکل زندانهای استان در برگزاری جشن گلریزان سال 97 خواستار هرچه باشکوه تر شدن این مراسم معنوی به منظور دعوت خیرین و جمع آوری کمکهای مردمی در سال جاری گردید.

 علی اکبر خوئی از هم وطنان عزیز خواست تا با مشارکت در این امر خداپسندانه زمینه آزادی تعدای از هم وطنانمان را که به دلیل مشکل مالی در زندان هستند را فراهم آورند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *