« پویش مهربانی » جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

به گزارش روابط عمومی ستاددیه استان خراسان جنوبی، مدیر کل محترم صدا و سیما وعضو هیأت امناء ستاددیه استان در بیست و دومین جلسه هیأت امناء ستاد دیه استان ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رجب اظهار داشت : در آستانه سال نو و ولادت با سعادت امام علی ( ع) و روز پدر برنامه تلوزیونی شب های زعفرانی  با فراخوان پویش مهربانی در نظر دارد تعدادی از زندانیان جرائم غیر عمد را آزاد نمایند.

علیرضا آینه دار گفت: تعداد زیادی از  هم استانی ها در این پویش مشارکت نمودند و مردم نیکوکار می توانند از طریق شماره پیامکی برنامه شبهای زعفرانی در این اقدام خداپسندانه شرکت نمایند.

علی هاشمی مدیر کل محترم زندانها ، دبیر و عضو هیأت امناء ستاددیه استان نیز در ادامه ضمن تقدیر از این اقدام صدا و سیما و جناب آقای آینه دار افزود: با توجه به مدت زمان باقی مانده به ماه مبارک رمضان باید برنامه ریزی مناسبی در جهت برگزاری جشن گلریزان سال آینده داشته باشیم و از ظرفیت اصحاب رسانه و صدا وسیما می توان در این زمینه بهره مند شد .

حسن خسروی عضو محترم هیأت امناء در ادامه جلسه گفت: پسر ها و دختر هایی هستند که در آستانه سال نو می خواهند به دست بوسی پدر بروند ولی پدر به دلایل ناخواسته و مشکلات مالی در زندان بسر می برند و مردم خیر و مهربان می توانند در روز پدر با مشارکت در امر آزادی پدر یک خانواده لبخند را بر لب فرزندان و خانواده این زندانیان در آستانه سال نو بیاورند.

علی اکبر خوئی مدیر محترم نمایندگی ستاددیه استان نیز افزود: در بحث فرهنگ سازی نیاز به حمایت قوی داریم که می توان از طریق صدا و سیما با ارائه برنامه ها و گزارش هایی از وضعیت زندانیان جرائم غیر عمد و خانواده آنان و  نیز نحوه بدهکاری آنان مردم را از رسالت ستاددیه آگاه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *