دیدار مدیرکل زندانها، دبیر و عضو هیات امناء ستاددیه استان با شهردار بیرجند

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان، مدیرکل زندانها، دبیر و عضو هیات امناءستاددیه استان در راستای برگزاری جشن گلریزان سالجاری با شهردار بیرجند دیدار و گفتگو کرد.

هاشمی در این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهارداشت: ۹۳ درصد محکومان زندانهای استان را زندانیان مرد و ۷ درصد را زندانیان زن تشکیل می‌دهند که ۵ درصد آنان زندانیان جرایم عیر عمد می باشند.

وی ادامه داد: در سال‌های ۹۵و ۹۶ با توفیق خداوند یک حرکت جهادی صورت گرفت که در سال ۹۵ تعداد ۱۱۵ زندانیم و در سال ۹۶ تعداد ۱۰۹ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد زندانهای استان آزاد شدند.

مدیرکل زندانها، دبیر و عضو هیات امناءستاددیه استان با اشاره به اینکه در سال گذشته کمکهای مردمی در جشن گلریزان و در طول سال بیش از دو برابر شد خاطر نشان کرد: شکات پرونده ها نیز یکی از بهترین خیرین هستند و اگر توافق شکات نبود این امر اتفاق نمی افتاد.

هاشمی به برگزاری جشن گلریزان سالجاری در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و از شهردار بیرجند جهت شرکت در این مراسم دعوت نمود.

وی در زمینه تبلیغات و اطلاع رسانی جشن گلریزان جهت در اختیار قرار دادن مکانهای مناسب برای نصب بنر درخواست همکاری نمود.

شهردار بیرجند در ادامه ضمن خوش آمد گویی و تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: اشتغال در جایی که انسان با عواطف و احساسات سر و کار دارد کار بسیار سخت و دشواری می باشد.

دکتر جاوید به عملکرد مثبت ستاددیه اشاره کرد و ادامه داد: پرونده هایی که در بسیاری از جاهها مانند دادگستری به راهی نمی رسد در ستاددیه با پیگیری و کمک خیرین مختومه و حل و فصل می گردد و این نشان از کارایی بسیار خوب این نهاد مردمی دارد.

وی در زمینه جشن گلریزان قول مساعد داد و گفت: از تمام امکاناتی که در اختیار شهرداری می باشد برای جشن گلریزان و کمک به زندانیان جرایم غیر عمد استفاده خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *