هجدهمین جلسه هيأت امناء ستادديه استان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاددیه استان خراسان جنوبی، هجدهمین جلسه هيأت امناء ستاد دیه استان در روز یکشنبه مورخ 96/08/14 با حضور اعضای هيأت امناء ستاد دیه برگزار و تعداد 11 پرونده با میزان بدهی 8 میلیارد و 410 میلیون و 726 هزار ريال مطرح گردید.

مدیر نمایندگی ستاددیه استان ضمن عرض تسلیت ایام اربیعن سید سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) اظهار داشت: از 11 پرونده موافقت شده مبلغی معادل 4 میلیارد و 78میلیون ریال از طریق تسهیلات بانکی و مبلغ 50 میلیون ریال از محل منابع ستاددیه استان و مبلغ و نیز مبلغ یک میلیارد و 223 ميليون ریال از طريق ستادديه کشور در صورت موافقت پرداخت خواهد شد.

علی اکبر خوئی با بيان اينكه این زندانیان جرائم غیر عمد در زمینه‌های بدهی مالی و مهریه بدهکار بودند یادآور شد: همکاران ما در ستاد دیه و همچنین مددکاران زندان طی جلساتی که با شکات این پرونده‌ها برگزار کرده‌اند توفیق داشتند مبلغ 3 میلیارد59 میلیون و 726 هزار ریال از شکات گذشت رضایتمندانه اخذ کنند.

گفتنی است هم اکنون 130 زندانی غیرعمد واجد شرایط کمک در سطح استان خراسان جنوبی در زندان هستند که محکومان مالی بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *