آزادی 10 زندانی جرائم غیرعمد به مناسبت دهه کرامت

مدير نمايندگي ستادديه استان خراسان جنوبي گفت: به مناسبت میلاد باسعادت حضرت معصومه و ولادت شمس‌الشموس حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) 10 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد از زندانهای استان آزاد شدند.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان خراسان جنوبی، مدیرنمایندگی ستاد دیه استان با اعلام این خبر مجموع بدهی این زندانیان را  3 میلیارد و 52 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: با پیگیری های ستاد دیه و همکاری مددکاران شاغل در زندان‌ها و پس از دعوت از شکات و مذاکره با آن‌ها مبلغ یک میلیارد و 903 میلیون ریال گذشت شاکی محقق شد.

به گفته «علی اکبر خوئی» در این زمینه مبلغ 41 میلیون ریال توسط ستاددیه استان ، یک میلیارد و 108 میلیون ریال توسط ستاددیه کشور پرداخت شد.

وی گفت: این زندانیان شامل  6  بدهکار مالی، 4 زندانی مهریه و نفقه بودند.

مدیر نمایندگی ستاددیه استان ادامه داد: شماره حساب های ستاد دیه استان خراسان جنوبی نزد بانک ملی۰۱۰۶۳۴۱۹۷۵۰۰۶ و بانک صادرات ۰۲۱۰۶۸۰۳۳۸۰۰۲ و کد موبایلی #7777056*780*  آماده دریافت کمک های نقدی شما عزیزان جهت آزادسازی زندانیان نیازمند آبرومند جرائم غیر عمد میباشد .

گفتنی است هم اکنون 128 زندانی غیرعمد واجد شرایط کمک در سطح استان خراسان جنوبی در زندان هستند که محکومان مالی بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *