هشتمین جلسه هيأت امناء ستادديه استان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاددیه استان خراسان جنوبی، هشمتمین جلسه هيأت امناء ستاد دیه استان در روز يكشنبه مورخ 96/4/18 با حضور اعضای هيأت امناء ستاد دیه برگزار که با تعداد 9 پرونده با میزان بدهی 15 میلیارد و 799 میلیون ريال موافقت گردید.
مدیر نمایندگی ستاددیه گفت: از 9 پرونده موافقت شد مبلغی معادل 3 ميليارد 470 میلیون ریال از طریق تسهیلات بانکی و مبلغ 100 میلیون ریال از طریق آورده مددجويان و مبلغ 475 میلیون ریال از محل منابع ستاددیه استان و مبلغ 368 میلیون و 560 هزار ریال از طریق صندوق تامین خسارات بدنی و نیز مبلغ 2 میلیارد و 411 ميليون و 392 هزار ريالي از طريق ستادديه کشور در صورت موافقت پرداخت خواهد شد.
علی اکبر خوئی با بيان اينكه این زندانیان جرائم غیر عمد در زمینه‌های دیه ، بدهی مالی و مهریه بدهکار بودند یادآور شد: همکاران ما در ستاد دیه و همچنین مددکاران زندان طی جلساتی که با شکات این پرونده‌ها برگزار کرده‌اند توفیق داشتند مبلغ 8 ميليارد و 974 میلیون و 923 هزار ریال از شکات گذشت رضایتمندانه اخذ کنند.
گفتنی است هم اکنون 141 زندانی غیرعمد واجد شرایط کمک در سطح استان خراسان جنوبی در زندان هستند که محکومان مالی بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *