آخرین اخبار : 

اولويت كار مددكاران رسيدگي به زندانيان جرائم غير عمد

مدير كل زندانهاي خرسان جنوبي در جمع مددكاران و رابطين ستادديه استان گفت: با توجه به ايام پاياني سال مددكاران و رابطين ستادديه اولويت كاري خود را بر رسيدگي به پرونده زندانيان جرائم غير عمد قرار دهند.
به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان خراسان جنوبی، جلسه هم انديشي با مددكاران و رابطين ستادديه روز دوشنبه مورخ 9/12/95 با حضور مدير كل زندانهاي استان و مدير نمايندگي ستادديه استان و مددكاران زندانهاي تابعه در محل ستادديه در خصوص بررسي موانع و مشكلات زندانيان جرائم غير عمد واحدهاي مددكاري و ارتباط با ستادديه و تسريع در آزادي زندانيان جرائم غير عمد برگزارگرديد.
علي هاشمي با بيان اينكه در سالجاري با همت و تلاش مددكاران زندان و ستادديه و اعضاء هيأت امناء افزايش قابل ملاحضه اي در آزادي زندانيان جرائم غير عمد داشته‌ايم خاطرنشان كرد: مددكاران تلاش بيشتري نمايند تا در ايام پاياني سال افراد بيشتري از زندانيان جرائم غير عمد از زندان آزاد شوند تا روز عيد را دركنار خانواده خود باشند .
مدير نمايندگي ستادديه استان در ادامه جلسه ابتداً توضيحاتي در خصوص برنامه 5 سال ستادديه براي مددكاران ارائه كرد.
علي اكبر خوئي افزود: در خصوص پيشگيري از جرائم غير عمد اطلاع رساني از طريق ائمه جماعات، امامان جمعه و رسانه هاي جمعي صورت پذيرد و مددكاران نيز آسيب ها را به مسؤلين گزارش نمايند.
وي ادامه داد : برگزاري جشن‌هاي گلريزان در سال آينده در سطح استان نيز مي‌بايست با تعامل با خيرين و مسولين مرتبط انجام گيرد.
در پايان مددكاران به ارائه پيشتهادات و نظرات خود پرداختند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *