آخرین اخبار : 

7 زندانی غیرعمد خراسان جنوبی در آستانه آزادی

به گزارش روابط عمومی ستاددیه استان خراسان جنوبی، مدیر نمایندگی ستاددیه استان اظهار کرد: در دهمین جلسه ستاد دیه استان که با حضور اعضای هیأت امناء ستاد دیه برگزار که از 8 پرونده مطرح شده با تعداد 7 پرونده با میزان بدهی 5 میلیارد و 319 میلیون و 432 هزار ریال موافقت گردید و نیز یک پرونده جهت بررسی مجدد در جلسه بعدی مطرح خواهد گردید .
علی اکبر خوئی تصریح کرد: از 7 پرونده موافقت شد مبلغی معادل 451 میلیون و 483 هزار ریال از طریق تسهیلات بانکی و مبلغ 50 میلیون ریال از طریق ستاددیه استان و مبلغ یک میلیارد و 527 ميليون و 694 هزار ريالي از طريق ستادديه کشور در صورت موافقت پرداخت خواهد شد.
وی با بیان اینکه آورده مددجویان مبلغ یک میلیارد و 399 میلیون و 492 هزار ریال بوده است یادآور شد: این زندانیان جرائم غیر عمد در زمینه‌های مالی ، مهریه و ديه بدهکار بودند.
خوئی گفت: همکاران ما در ستاد دیه و همچنین مددکاران زندان طی جلساتی که با شکات این پرونده‌ها برگزار کرده‌اند توفیق داشتند مبلغ یک میلیارد و 890 میلیون و 760 هزار ریال از شکات گذشت رضایتمندانه اخذ کنند.
گفتنی است هم اکنون 123 زندانی غیرعمد واجد شرایط کمک در سطح استان خراسان جنوبی در زندان هستند که محکومان مالی بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *