آخرین اخبار : 

5 زندانی غیرعمد خراسان جنوبی در آستانه آزادی

مدیرکل زندان‌ها و مدیرعامل ستاددیه شعبه خراسان جنوبی گفت: با همت نیکوکاران 5 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد این استان با مبلغ بدهی بیش از 9 میلیارد ریال از بند حبس رهایی خواهند یافت.

به گزارش روابط عمومی ستادددیه استان خراسان جنوبی، محمدعلی اربابی اظهار کرد: در دهمين جلسه ستاد دیه استان که با حضور اعضای هئیت مدیره ستاد دیه برگزار که از 10 پرونده مطرح شده با تعداد 5 پرونده با میزان بدهی 9 میلیارد و 014 میلیون و 290 هزار ریال موافقت گردید و نیز 5 پرونده جهت بررسی مجدد در جلسه بعدی مطرح خواهد گردید .
وی تصریح کرد: از 5 پرونده موافقت شد مبلغی معادل سه میلیارد و 460میلیون ریال از طریق تسهیلات بانکی و مبلغ 130ميليون ريالي از طريق ستادديه کشور در صورت موافقت پرداخت خواهد شد.
اربابی یادآور شد: این زندانیان جرائم غیر عمد در زمینه‌های مالی ، مهریه و ديه بدهکار بودند.
وی گفت: همکاران ما در ستاد دیه و همچنین مددکاران زندان طی جلساتی که با شکات این پرونده‌ها برگزار کرده‌اند توفیق داشتند مبلغ 5 میلیارد و 424میلیون و 290هزار ریال از شکات گذشت رضایتمندانه اخذ کنند.
گفتنی است هم اکنون 117زندانی غیرعمد واجد شرایط کمک در سطح استان خراسان جنوبی در زندان هستند که محکومان مالی بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *