آخرین اخبار : 

4 زنداني جرائم غيرعمد در استانه آزادي

مدیرکل زندان‌ها و مدیرعامل ستاددیه شعبه خراسان جنوبی گفت: با همت نیکوکاران 4 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد این استان با مبلغ بدهی بیش از يك میلیارد ریال از بند حبس رهایی خواهند یافت.
به گزارش روابط عمومی ستاددیه استان خراسان جنوبی، محمدعلی اربابی اظهار کرد: در هفتمين جلسه ستاد دیه استان که با حضور اعضای هئیت مدیره ستاد دیه برگزار که از 5 پرونده مطرح شده با تعداد 4 پرونده با میزان بدهی يك میلیارد و 509 میلیون و 843 هزار ریال موافقت گردید و نیز يك پرونده جهت بررسی مجدد در جلسه بعدی مطرح خواهد گردید .
وی تصریح کرد: از 4 پرونده موافقت شد مبلغی معادل 350 میلیون ریال از طریق تسهیلات بانکی و مبلغ 100 ميليون ريالي از طريق ستادديه كشور در صورت موافقت پرداخت خواهد.
مدیرکل زندان‌ها و مدیرعامل ستاددیه شعبه خراسان جنوبی گفت: همکاران ما در ستاد دیه و همچنین مددکاران زندان طی جلساتی که با شکات این پرونده‌ها برگزار کرده‌اند توفیق داشتند از تعداد 4 پرونده مبلغ يك میلیارد و 059 میلیون و 843 هزار ریال از شکات گذشت رضایتمندانه اخذ کنند.
اربابی یادآور شد: این زندانیان جرائم غیر عمد در زمینه‌های مالی و مهريه بدهکار بودند.
گفتنی است هم اکنون 113 زندانی غیرعمد واجد شرایط کمک در سطح استان خراسان جنوبی در زندان هستند که محکومان مالی بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *