آخرین اخبار : 

6 زندانی غیرعمد خراسان جنوبی در آستانه آزادی

مدیرکل زندان‌ها و مدیرعامل ستاددیه شعبه خراسان جنوبی گفت: با همت نیکوکاران 6 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد این استان با مبلغ بدهی بیش از 6 میلیارد ریال از بند حبس رهایی خواهند یافت.

به گزارش روابط عمومی ستادددیه استان خراسان جنوبی، محمدعلی اربابی اظهار کرد: در چهارمين جلسه ستاد دیه استان که با حضور اعضای هئیت مدیره ستاد دیه برگزار که از 8 پرونده مطرح شده با تعداد 6 پرونده با میزان بدهی 6 میلیارد و 842 میلیون و 610 هزار ریال موافقت گردید و نیز دو پرونده جهت بررسی مجدد در جلسه بعدی مطرح خواهد گردید .
وی تصریح کرد: از 6 پرونده موافقت شد مبلغی معادل یک میلیارد و 75 میلیون ریال از طریق تسهیلات بانکی و مبلغ 170 ميليون ريالي از طريق ستادديه کشور در صورت موافقت پرداخت خواهد شد.
اربابی یادآور شد: این زندانیان جرائم غیر عمد در زمینه‌های مالی ، مهریه و ديه بدهکار بودند.
وی گفت: همکاران ما در ستاد دیه و همچنین مددکاران زندان طی جلساتی که با شکات این پرونده‌ها برگزار کرده‌اند توفیق داشتند مبلغ 5 میلیارد و 597 میلیون و 211 هزار ریال از شکات گذشت رضایتمندانه اخذ کنند.
گفتنی است هم اکنون 98 زندانی غیرعمد واجد شرایط کمک در سطح استان خراسان جنوبی در زندان هستند که محکومان مالی بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *